Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18689
Stary 19.02.2012, 11:49
sorki ale wczoraj troche procenty uderzyly do glowy i zapomnialem ze z legia nie mozna rywalizowac .... jestescie najlepsi - wszystko jest wasze .... jestescie po prostu duma naszej skopanej ......zawsze zazdroscilem ze nie jestem legionista .... i prosze nie pisz do mnie napinaczu bo nie chce jak Pablo wchodzic z toba w jakiekolwiek tematy ...jestes po prostu smiesznym pajacem i wciaz sie dziwie dlaczego nasi moderatorzy nie wypier.dolili cie z tego forum na zbity pysk ...no ale to juz ICH brocha ...napinajcie sie dalej o waszej wielkosci - o waszych szkolkach - po prostu z taklimi przeHUJAMI jak wy po prostu nie da sie polemizowac .... sory - prowokuj frajerze innych ...
Odpowiedz cytując