Drozd napisał(a):

|
Wiadomo że jak go traktują jak leszcza, to odejdzie. Choćby odszedł do Legii nie będę miał do niego pretensji. A jak nam kiedyś wpieprzy kilka bramek to mina zrzednie tym wszystkim którzy uważają ze Małecki do niczego sie nie nadaje. Bo tam będzie doceniony finansowo, a nie traktowany jak tania siła robocza.
|
Bez względu na to, czy podłożem jego zachowania są finanse, czy coś innego, takie sprawy załatwia się z klasą i w zaciszu gabinetów. Jeśli się chce i potrafi.