Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16363
Stary 19.02.2012, 11:43
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo że jak go traktują jak leszcza, to odejdzie. Choćby odszedł do Legii nie będę miał do niego pretensji. A jak nam kiedyś wpieprzy kilka bramek to mina zrzednie tym wszystkim którzy uważają ze Małecki do niczego sie nie nadaje. Bo tam będzie doceniony finansowo, a nie traktowany jak tania siła robocza.
Bez względu na to, czy podłożem jego zachowania są finanse, czy coś innego, takie sprawy załatwia się z klasą i w zaciszu gabinetów. Jeśli się chce i potrafi.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując