|
Jeśli nie odpowiada mu proponowy kontrak to niech kończy grę w Wiśle i przenosi się powiedzmy do Lechii (to chyba jedyny polski klub gdzie mógłby grać). Ok to mogę zrozumieć mało mi płacą odchodzę.
Natomiast nie mogę się zgodzić na zachowanie jakie Patryk teraz prezentuje.
|