Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Aaarrgh
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18687
Stary 19.02.2012, 11:16
Partyzant88 napisał(a):Wyświetl post
Stało się to co obstawiłem jeszcze przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Śląsk to nie ekipa na mistrza i moim zdaniem zaczną tracić seryjnie punkty. W oczy się jeszcze rzucił fakt, że chyba nie są przygotowanie najlepiej fizycznie, bo w II połowie z Ruchem brakowało im ewidentnie szybkości.
Jeśli po jednym meczu jesteś w stanie przewidzieć, że Śląsk przegra walkę o tytuł, to gratuluję zdolności. Równie dobrze można by dzisiaj napisać, że to Ruch jest ekipą na mistrza. Nie osłabili się, mają stabilny, ambitny skład i świetnego trenera. Nie mają nic do stracenia, nikt na nich nie liczy więc nie ciąży na nich żadna presja - mają wszystko aby zostać czarnym koniem tych rozgrywek.

Tym sportem rządzi często przypadek, jedno zagranie jest w stanie zmienić końcowy wynik, a strata dwóch punktów w sytuacji gdy do zdobycia pozostało ich jeszcze 36 o niczym nie przesądza. Po prostu "liga będzie ciekawsza" i tyle. Zapowiada się pasjonująca walka do samego końca.
Odpowiedz cytując