Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10505
Stary 19.02.2012, 11:09
I Genkow i Dudu są bardzo dobrymi piłkarzami i ja chętnie widziałbym ich obu na boisku w kazdym meczu. Jezeli jednak Kaziu będzie obstawał przy ustawieniu z 1 nominalnym napastnikiem, to bede za Genkowem, bo ciężko wiązać przyszłość i promować zawodnika, którego prawdopodobnie nie wykupimy po zakonczeniu sezonu.

A Mały, to dzieciak wychowany na playstation..
Odpowiedz cytując