|
I Genkow i Dudu są bardzo dobrymi piłkarzami i ja chętnie widziałbym ich obu na boisku w kazdym meczu. Jezeli jednak Kaziu będzie obstawał przy ustawieniu z 1 nominalnym napastnikiem, to bede za Genkowem, bo ciężko wiązać przyszłość i promować zawodnika, którego prawdopodobnie nie wykupimy po zakonczeniu sezonu.
A Mały, to dzieciak wychowany na playstation..
|