Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16361
Stary 19.02.2012, 11:08
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Tu nie chodzi o większą kasę, tylko o kasę przyzwoitą w porównaniu do reszty. Małecki jest w Wiśle lata i przez te lata z kasy klubu dostał tyle co Jaliens przez pół roku. Co jest bardziej ryzykowną inwestycją? Małecki w nie jednym meczy ratował Wiśle punkty i przyzwoitość ze strony klubu wymagałaby jakoś mu to wynagrodzić. Zwłaszcza że bywały mecze że tylko on biegał na boisku. Małecki jest olewany przez klub od lat, najpierw szarpał przez lata za juniorskie pieniądze, a teraz kiedy nic w kontrakcie nie drgnęło każe mu sie udowadniać ze zasługuje na więcej. Moim zdaniem już udowodnił ze nie powinien zarabiać najmniej w drużynie.
Zapominasz jednak, że klub wyszedł z propozycją nowego kontraktu, który Małecki odrzucił. Jeśli prawdziwe są kwoty podawane w mediach (słyszałem o kwotach rzędu 50-80 tys pln miesięcznie) to moim subiektywnym zdaniem całkiem niezłe pieniądze jak na grę, którą prezentował Patryk (z obecną formą to nawet na te jego "marne" 30 tysięcy nie zasługuje).

Piszesz, że Małecki jest olewany przez Wisłę od lat? A ileż to lat Małecki decyduje o obliczu drużyny by traktować go jakoś nadrzędnie? Równie dobrze można napisać, że Małecki od lat olewa swoje obowiązki względem klubu zachowując się bardzo nieprofesjonalnie. Zachowaniem w stosunku do Moskala przekroczył po prostu pewną granicę, której tolerować nie można.
Odpowiedz cytując