Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16354
Stary 19.02.2012, 10:30
Wiadomo że jak go traktują jak leszcza, to odejdzie. Choćby odszedł do Legii nie będę miał do niego pretensji. A jak nam kiedyś wpieprzy kilka bramek to mina zrzednie tym wszystkim którzy uważają ze Małecki do niczego sie nie nadaje. Bo tam będzie doceniony finansowo, a nie traktowany jak tania siła robocza.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując