|
Jak się nie zgodzi, to Młoda Ekstraklasa do końca sezonu i tyle. Małecki i tak nic nie wnosi, rozumiem, jakby to był pierwszy tego typu wybryk, ale tak niestety nie jest. "Pałka się przegła", temu panu już dziękujemy. A jeśli ZNOWU nic nie zrobią Patrykowi za jego zachowanie, to naprawdę będzie fatalnie świadczyło o zarządzaniu w Wiśle. Ileż można.
Swoją drogą szkoda, że zamiast Małeckiego, do Lubina nie jedzie żaden z zawodników z Młodej Ekstraklasy. Chyba naprawdę źle musi być z tymi naszymi juniorami...
Ostatnio edytowane przez ChG : 19.02.2012 o godz. 09:37.
|