ChG napisał(a):

|
Przydałoby się wykorzystać sytuację, że okienko w Rosji i gdzieś tam jeszcze jest ciągle otwarte i pogonić tego... Małeckiego. Terek skupuje Polaków, może akurat skusiliby się też na naszego skrzydłowego.
|
No tak, tylko trzeba pamiętać, że sam Małecki może nie zgodzić się na transfer nie dogadując się z Ruskimi czy z kimś tam. Aczkolwiek, to chyba jedyne sensowne rozwiązanie, za dużo już jego wybryków.