Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16348
Stary 19.02.2012, 08:23
ChG napisał(a):Wyświetl post
Przydałoby się wykorzystać sytuację, że okienko w Rosji i gdzieś tam jeszcze jest ciągle otwarte i pogonić tego... Małeckiego. Terek skupuje Polaków, może akurat skusiliby się też na naszego skrzydłowego.
No tak, tylko trzeba pamiętać, że sam Małecki może nie zgodzić się na transfer nie dogadując się z Ruskimi czy z kimś tam. Aczkolwiek, to chyba jedyne sensowne rozwiązanie, za dużo już jego wybryków.
Odpowiedz cytując