Acapelo napisał(a):

wygrywamy i mamy 5 punktów do Śląska -zakładam, że z nimi na 100% wygramy jak będzie taka potrzeba w ostatniej kolejce, sami dali nam nadzieję i teraz trzeba to wykorzystać, z resztą jak nie wygramy z Zagłębiem to jak tu myśleć w ogóle o mistrzostwie
|
Zgadzam się, można zakładać, że jeśli jutro wygramy będziemy mieć 5pkt straty do Śląska, bo jak gramy z nimi w ostatniej kolejce, to wystarczy odrobić stratę 7pkt z rundy jesiennej, a te 3pkt ewentualnie w ostatniej kolejce w meczu o Mistrzostwo

Ale by się działo, jakby życie napisało taki scenariusz
