wygrywamy i mamy 5 punktów do Śląska -zakładam, że z nimi na 100% wygramy jak będzie taka potrzeba w ostatniej kolejce, sami dali nam nadzieję i teraz trzeba to wykorzystać, z resztą jak nie wygramy z Zagłębiem to jak tu myśleć w ogóle o mistrzostwie
