AgresywnyChomik napisał(a):

Ciekawe co na to ci ktorzy maja glos za "prawdziwych i wiernych kibicow" ktorzy zawsze Patryczka bronili jak skrytykuja Maleckiego to sie posrednio przyznaja ze jednak z nim cos nie tak, jak beda go dalej slepo bronic to podniosa reke na uznana wislacka legende - Moskala, szach mat.
|
Jeżeli już musisz wyjeżdżać z "Patryczkiem", to znaczy że słabo z Tobą.
Cała sytuacja mnie osobiście nie rusza.
Basałaj leci sobie w kulki już od dawna a Moskal robi tu za zderzak. Nie wiem po co to poruszasz akurat w temacie meczowym, ale nigdy nie uważałem się za "prawdziwego i wiernego kibica" i wali mnie z góry na dół co o mnie myślisz. Czy taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje?
Moskala mogę szanować, ale to nie znaczy że jak każą mu powiedzieć, że nie potrzebujemy transferów to uwierzę.
Co do meczu - przewiduję męczenie buły w naszym wykonaniu, oby szczęśliwe. Nie dlatego, bo nie ma Małeckiego, raczej - ponieważ od dawna tak wyglądają nasze mecze ze słabszymi rywalami.
Z drugiej strony - jak nie wygramy, to naprawdę zrobi się nieciekawie w tabeli. Ten mecz musimy wygrać...