Wyświetl pojedynczy post
Dean
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: BF

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16341
Stary 19.02.2012, 00:40
No właśnie. Teraz mam wątpliwości, czy to nie jest pod publiczkę? Przywiązanie do klubu trzeba pokazać tylko i wyłącznie na boisku walką, zaangażowaniem i na pewno szacunkiem do takiego oddanego Wiślaka - trenera, jakim jest Kaziu Moskal. Oj Mały Mały...

Odpowiedz cytując