|
No właśnie. Teraz mam wątpliwości, czy to nie jest pod publiczkę? Przywiązanie do klubu trzeba pokazać tylko i wyłącznie na boisku walką, zaangażowaniem i na pewno szacunkiem do takiego oddanego Wiślaka - trenera, jakim jest Kaziu Moskal. Oj Mały Mały...
|