Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16340
Stary 19.02.2012, 00:33
Przywiązanie Małeckiego do Wisły to głównie gadka i parę tatuaży, jak widać niektórym to wystarcza. Szkoda, że za tym nie idzie jego postawa, typowy gość który dużo gada mało robi, a jak zrobi i nie wyjdzie to wszyscy winni tylko nie on.
Odpowiedz cytując