Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16338
Stary 19.02.2012, 00:30
Zawsze broniłem Małeckiego ale teraz przegiął i nawet nie tym co zrobił na boisku no bo rozumiem,że złość i w ogóle ale powinien dzień później przyjść do trenera przeprosić,a on ma to w dupie.. Drugi Totti czy Di Canio to on nie będzie,jeśli chodzi o bycie symbolem Wisły,Szczególnie za wyskok do Kazka
Odpowiedz cytując