Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18680
Stary 19.02.2012, 00:22
gizmowisła no patrz, ta przyśpiewka tak wam przypadła do gustu, że aż musieliście ją od nas skserować i przerobić na własny użytek

nietety to niejest wasza przyspiewka ..... aprawda jest dla Was niestety calkiem inna .....kazdy kumaty kols wie... Ty nie wieszz .... nie ma to jak napinka necie ..... boli chlopcze, boli .... ale niestety od ok 15 lat to My wyznaczamy historie .... robimy to co Wam nigdz sie nie udalo ........
Odpowiedz cytując