|
Kolejny słaby numer Małego. Szczerze mam nadzieję, że już ostatni w Wiśle. Niech spada.
Nie będzie mi żal jak za kilka lat będzie grał za zupę gdzieś w drugiej lidze - człowiek dostał w życiu więcej szans niż połowa dzieciaków z małych miasteczek. Wszystkie zmarnował, nie uczy się na własnych błędach, teraz zrobił focha jak jedenastolatka i obraził trenera Moskala. A kto nie szanuje Moskala, niech z Wisły w...
Kto nie szanuje Moskala ten z Wisły w...
|