|
Problem w tym, że to nie jest pierwszy wyskok Małeckiego.Lubię go ale, już wystarczy jego zachowania podziękować mu i sprzedać bez żalu.Zresztą nie wiem czy kibice przypadkiem na ostatnim meczu się nie odwrócili bo nie słyszałem, aby go godnie pożegnali nasi kibice( może nie słyszałem w tv)
|