Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16334
Stary 18.02.2012, 23:37
Problem w tym, że to nie jest pierwszy wyskok Małeckiego.Lubię go ale, już wystarczy jego zachowania podziękować mu i sprzedać bez żalu.Zresztą nie wiem czy kibice przypadkiem na ostatnim meczu się nie odwrócili bo nie słyszałem, aby go godnie pożegnali nasi kibice( może nie słyszałem w tv)
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując