Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16329
Stary 18.02.2012, 23:23
Małecki bezczelnie gra na Webstera.
W maju powie, że kocha Wisłę, ale mu nie dają grać i musi zmienić klub, choć okrutnie nie chce...
Krzyż na drogę

nawet jesli by tak bylo - to po raz kolejny nieudolnosc naszych dzialacz ze zamiast sprzedac go i cokolwiek zarobic robia wokol niego taka szopke .... NIE MA LUDZI NIEZASTAPIONYCH ..... jesli patryk odejdzie to szkoda jedynie ze Wisla nic nie zarobi na tym ....choc z drugiej strony .... czy nawet jakby cos zarobilaby to wwydalaby na transfery > watpie ....kolejny raz kasa z transferow poszlaby do kieszeni pana Cupiala - ktory bedzie sie cale zycie zalil ze nie ma LM .... bo oczywiscie chcialby ja za darmo ....w legii sa tansfery medialne .... unas nie ma nic ..... jest takie przyslowie : ryba psuje sie od glowy ...... i na tym polega problem naszego klubu ... mamy wlasciciela ktory jak dziecko chce cios z niczego - a jak tego nie dostaje to sie obraza i koniec ( na jakis czas0 zabawy w piaskownicy
Odpowiedz cytując