Temat
:
Poszukuję mp3
Wyświetl pojedynczy post
moonga
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
2310
18.02.2012, 23:21
Fajna aczkolwiek to nie o tą mi chodzi. Kurde mam ją w głowie i jakby się dało to tu przenieść ;p
Dzięki już znalazłam ;D chodziło o Florence and the Machine - Dog Days Are Over
Powód: znalezione ;)
Ostatnio edytowane przez moonga : 19.02.2012 o godz. 19:32.
"
Płoną perony, płynie krew,
To szlak Wiślackiej wiary,
Rzucamy wokół śmierci zew,
Łopoczą nam sztandary
Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma"
Nauczmy sie Roty!
moonga
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do moonga
Znajdź inne posty napisane przez moonga