Temat
:
Koszykarki Wisły w sezonie 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
71
18.02.2012, 22:58
No i dupa.
Setka nie pekła, wiszę Smokowi smirnoffa.
A po trzeciej kwarcie było jeszcze tak pięknie...
danpe_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do danpe_
Odwiedź stronę domową użytkownika danpe_!
Znajdź inne posty napisane przez danpe_