Wyświetl pojedynczy post
Eryk
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16309
Stary 18.02.2012, 22:28
CH. napisał(a):Wyświetl post
Ty tak na serio?
Ty masz 26 lat dopiero i Ty się za starszyzne uważasz? W SKWK są ludzie którzy 26 to mają lat przejechane za Wisłą.
Nie powiedziałem NIGDZIE, że jestem starszym pokoleniem.
Ale nie jestem pierwszym z rodziny, który chodzi na Wisłe, na mlyn, jeździ na wyjazdy, czy pierwszym, który po ryju dostał za klub.

Jeżeli są osoby w SKWK, które 30 lat temu autentycznie WALCZYŁY za klub, a zgadzają się na takie traktowanie dzieciaka to faktycznie mogą być naszymi autorytetami.
Odpowiedz cytując