Eryk napisał(a):

Smutne jest tylko to, że chocby 99% kibiców nie zgadzało się na takie zachowanie Małeckiego, to Mały i tak będzie broniony przez SKWK i osoby decyzyjne. Starsze Pokolenie umiera ze śmiechu patrząc co się stało z kibicami naszego klubu. Dajemy się jechać w dupe jakiemuś chłoptasiowi z Suwałk, bo ma kilku znajomych i 2 tatuaże.
Smiech na sali.
Szkoda słów. Licze tylko na to, że w klubie z nim coś zrobią, bo ciężko oczekiwać, żeby nagle zaprzestano skandowania imienia świętego Patryczka
|
Ty tak na serio? Ty masz 26 lat dopiero i Ty się za starszyzne uważasz? W SKWK są ludzie którzy 26 to mają lat przejechane za Wisłą po całej Polsce.
Wracając do tematu to w zasadzie o co chodzi, o kopnięcie barierki czy nie stawienie się na dzisiejszym spotkaniu z trenerem (powodu nie podano). Czy coś się jeszcze stało o czym nie wiem? Serio pytam bo przy zmianie Małego niczego nie zauważyłem. Zdjęc z tego czy filmów wideo tez nie ma. Najechał słownie na Moskala czy coś takiego?