Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16307
Stary 18.02.2012, 22:24
Eryk napisał(a):Wyświetl post
Smutne jest tylko to, że chocby 99% kibiców nie zgadzało się na takie zachowanie Małeckiego, to Mały i tak będzie broniony przez SKWK i osoby decyzyjne. Starsze Pokolenie umiera ze śmiechu patrząc co się stało z kibicami naszego klubu. Dajemy się jechać w dupe jakiemuś chłoptasiowi z Suwałk, bo ma kilku znajomych i 2 tatuaże.

Smiech na sali.

Szkoda słów. Licze tylko na to, że w klubie z nim coś zrobią, bo ciężko oczekiwać, żeby nagle zaprzestano skandowania imienia świętego Patryczka

Ty tak na serio? Ty masz 26 lat dopiero i Ty się za starszyzne uważasz? W SKWK są ludzie którzy 26 to mają lat przejechane za Wisłą po całej Polsce.

Wracając do tematu to w zasadzie o co chodzi, o kopnięcie barierki czy nie stawienie się na dzisiejszym spotkaniu z trenerem (powodu nie podano). Czy coś się jeszcze stało o czym nie wiem? Serio pytam bo przy zmianie Małego niczego nie zauważyłem. Zdjęc z tego czy filmów wideo tez nie ma. Najechał słownie na Moskala czy coś takiego?
Ostatnio edytowane przez CH. : 18.02.2012 o godz. 22:28.
Odpowiedz cytując