Wyświetl pojedynczy post
Eryk
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16303
Stary 18.02.2012, 22:19
Smutne jest tylko to, że chocby 99% kibiców nie zgadzało się na takie zachowanie Małeckiego, to Mały i tak będzie broniony przez SKWK i osoby decyzyjne. Starsze Pokolenie umiera ze śmiechu patrząc co się stało z kibicami naszego klubu. Dajemy się jechać w dupe jakiemuś chłoptasiowi z Suwałk, bo ma kilku znajomych i 2 tatuaże.

Smiech na sali.

Szkoda słów. Licze tylko na to, że w klubie z nim coś zrobią, bo ciężko oczekiwać, żeby nagle zaprzestano skandowania imienia świętego Patryczka
Powód: składnia;)
Ostatnio edytowane przez Eryk : 18.02.2012 o godz. 22:22.
Odpowiedz cytując