|
No to się porobiło. Nie potrafię znaleźć usprawiedliwienia dla Patryka - jeśli prawdą jest to co piszą na oficjalnej Wisły. Szkoda, że się tak potoczyło. Kibicowałem Małemu od pierwszej bramki w Ekstraklasie z Górnikiem Zabrze 5 lat temu. Miał papiery na wielkiego piłkarza jak na polskie warunki. Teraz nie wiem co o tym myśleć. Szkoda, wielka szkoda.
|