Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16301
Stary 18.02.2012, 22:12
No to się porobiło. Nie potrafię znaleźć usprawiedliwienia dla Patryka - jeśli prawdą jest to co piszą na oficjalnej Wisły. Szkoda, że się tak potoczyło. Kibicowałem Małemu od pierwszej bramki w Ekstraklasie z Górnikiem Zabrze 5 lat temu. Miał papiery na wielkiego piłkarza jak na polskie warunki. Teraz nie wiem co o tym myśleć. Szkoda, wielka szkoda.
Odpowiedz cytując