Bobek90 napisał(a):

Jesli Slask bedzie prezentowal sie tak jak dzis to tak, jest spokojnie do przegonienia.
Mnie strasznie razily te "dzidy" do przodu, przy calkowitej niezdolnosci do wymienienia kilku podan na polowie przeciwnika. Podan w ktorych sie "zdobywa teren gry". To jest kultura gry na poziomie 3 ligi angielskiej. To poraza. Myslalem ze tworzy sie nam kolejny solidny zespol na puchary, ale za wczesnie wyrazilem taki osad. Jeszcze duzo im do tego brakuje. Oj, duuuzo.
|
Tak, ale z Lenczykiem to jakości w grze nigdy nie będzie, bo to jest trener, który skupia się tylko i wyłącznie na fizycznym przygotowaniu drużyny do meczu. Do tego dochodzą dobre SFG i WKS stał się kandydatem do MP.