Charlie napisał(a):

|
Zrobił dla Wisły więcej niż Zurawski Baszczyński, Głowacki, Sobolewski, Brożek, Moskal, a nawet Zieńczuk, czy Cantoro? Bo jakoś nie zauważyłem, żeby inni piłkarze byli tu lansowani na bohaterów, jest jeszcze Frankowski, no ale to dość specyficzna sprawa. A z obecnej kadry zdecydowanie bardziej wolę spokojnego i harującego przez cały mecz Wilka, niż strzelającego fochy i grającego w kratkę Małego.
|
...Szymkowiak , Stolarczyk, Pater, Kaliciak , Kulawik .... Czarek Wilk robi tysiąc razy więcej ,żeby dołączyć do tej listy niż Patryk swoim machaniem-łapami.
Czytając ten temat odnoszę wrażenie ,że szereg osób dostało amnezji albo nie zna historii Wisły z ostatnich 10-12 lat.
http://www.weszlo.com/news/7862-Siem...yka_Maleckiego