wikink1 napisał(a):

|
willow Być może jesteśmy z tego samego pokolenia . Czy TY w swoim życiu zawsze postępowałeś jak harcerz ,bo ja zdecydowanie nie ,i sam ci odpowiem wcale tego nie żałuje.MŁODOŚCI NA PRAWO POPEŁNIAĆ BŁĘDY a Patryk to wcale nie jest samo zło ,SPORT TO EMOCJE NIEKTÓRZY DAJĄ UPUST W TEN A NIE INY SPOSÓB . Małecki dla Wisły zrobił więcej niż większości piłkarzy których kreujecie na bohaterów i to za mniejsze pieniądze i nie pieprzcie ze one nie mają znaczenia bo to zwykła hipokryzja. jA TEGO NIE POCHWALAM ŻEBY BYŁO JASNO ALE WIESZAĆ GO NIE MAM ZAMIARU .
|
Małecki w porównaniu do Moskala chuja zrobił dla Wisły - zachował się w stosunku do swojego kolegi a teraz trenera jak wiejski kmiot, więc przestań pierdzielić.