Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16293
Stary 18.02.2012, 21:54
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
willow Być może jesteśmy z tego samego pokolenia . Czy TY w swoim życiu zawsze postępowałeś jak harcerz ,bo ja zdecydowanie nie ,i sam ci odpowiem wcale tego nie żałuje.MŁODOŚCI NA PRAWO POPEŁNIAĆ BŁĘDY a Patryk to wcale nie jest samo zło ,SPORT TO EMOCJE NIEKTÓRZY DAJĄ UPUST W TEN A NIE INY SPOSÓB . Małecki dla Wisły zrobił więcej niż większości piłkarzy których kreujecie na bohaterów i to za mniejsze pieniądze i nie pieprzcie ze one nie mają znaczenia bo to zwykła hipokryzja. jA TEGO NIE POCHWALAM ŻEBY BYŁO JASNO ALE WIESZAĆ GO NIE MAM ZAMIARU .
Małecki w porównaniu do Moskala chuja zrobił dla Wisły - zachował się w stosunku do swojego kolegi a teraz trenera jak wiejski kmiot, więc przestań pierdzielić.
Odpowiedz cytując