Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18667
Stary 18.02.2012, 21:47
Dajcie już spokój z tym spalonym. Sędzia mógł akcję puścić (bo rzeczywiście była to sytuacja stykowa) i to zrobił. Chwała mu za to. Chciałbym, żeby wszyscy sędziowie tak robili zamiast przerywać prawidłowe akcje bo było blisko spalonego.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując