|
Dajcie już spokój z tym spalonym. Sędzia mógł akcję puścić (bo rzeczywiście była to sytuacja stykowa) i to zrobił. Chwała mu za to. Chciałbym, żeby wszyscy sędziowie tak robili zamiast przerywać prawidłowe akcje bo było blisko spalonego.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|