Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16285
Stary 18.02.2012, 21:36
Świetna wiadomość !! Patryczek sam się załatwił i o to chodziło. jak by mu już całkiem nie od.......iło to może Kaziu wystawiał by go dalej a tak to nie zniweczy po raz kolejny trudu całej drużyny.Teraz gra Wisły powinna wyglądać jeszcze lepiej niż ze Standardem.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując