|
Świetna wiadomość !! Patryczek sam się załatwił i o to chodziło. jak by mu już całkiem nie od.......iło to może Kaziu wystawiał by go dalej a tak to nie zniweczy po raz kolejny trudu całej drużyny.Teraz gra Wisły powinna wyglądać jeszcze lepiej niż ze Standardem.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|