Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18665
Stary 18.02.2012, 21:26
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Co do Śląska.W 2 połowie przestał kompletnie grać.Albo jakieś zmęczenie, albo presja.Nie wiem.Źle to w każdym bądź razie wyglądało.Może jutro Legia przegra, a my wygramy.Wisła i tak raczej Śląska niedogoni.
Terminarz Śląska:


Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Śląsk Wrocław – Cracovia
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

6 u siebie z Legią, Koroną, Cracovią, Bełchatowem, Zagłębiem i Jagiellonią.
6 na wyjeździe z Widzewem, Lechem, Polonią, Podbeskidziem, Lechią i Wisłą.

Ja tu widzę całkiem realną stratę punktów w co najmniej 4 spotkaniach, tj. z Legią u siebie i na wyjeździe z Lechem, Polonią i Wisłą. Spokojnie są do przegonienia przez tak grającą Wisłę jaką widzieliśmy w czwartek.
Odpowiedz cytując