Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Seb@.
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18664
Stary 18.02.2012, 21:11
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Seb@ nie wiem czego Ty nie rozumiesz w tym zaleceniu UEFA. Skoro sama UEFA daje wytyczne zalecające, żeby w stykowym spalonym lepiej puścić grę niż ją zatrzymać, gdy sędzia ma wątpliwość, to ja nie wiem jak to Ci lepiej wyjaśnić. Ale dłużej już mi się nie chce tłumaczyć. Poczekam na mecz gdzie Wisła strzeli gola ze stykowego spalonego i wtedy poczytam głosy tych, którzy tak upierają się przy swoim stanowisku, które jest sprzeczne z wytycznymi UEFA.


Śląsk tak kaleczył, że aż szkoda słów na ich grę.
Lepiej nie znaczy zgodnie z przepisami. Nie ma czegos takiego jak stykowy spalony. Spalony jest albo go nie ma. Wytyczne sa poto aby ulatwic prace sedziom i poprawic plynnosc gry, jak ci wiadomo sedziowie nie maja powtorek i musza podjac decyzje natychmiast. Zadne wytyczne nie zmieniaja przepisu o spalonym. Spalony byl jak byk i nie ma takich wytycznych co by to zmienily. Powiedz jak lepiej ci to mozna wytlumaczyc.

Zobaczymy jak bedziesz bornil sedziego kiedy Legia straci bramke po "stykowym" spalonym.
Odpowiedz cytując