Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16270
Stary 18.02.2012, 20:47
O czym tu w ogóle dyskutować? Ileż można przymykać oko? Ja rozumiem - trudny charakter, małe w stosunku do dużej części drużyny zarobki (choć wg mnie trudno z taką grą jak ostatnie pół roku liczyć na podwyżkę) , frustracja... tylko co z tego?

Małecki po raz kolejny kpi sobie z trenera. Obraża się jak mała dziewczynka w piaskownicy tylko dlatego, że trener zdejmuje go z boiska (a powinien dziękować, bo na ławce siedzi o dwie klasy lepszy od niego Iliev).

Nie miałem do niego pretensji w związku z aferą kiełbaskową (bo uważam, że miał prawo wyrazić swoje zdanie), machałem ręką na na inne jego niesubordynacje. Szanuję go za przywiązanie do barw, za utożsamianie się z Wisłą. Teraz jednak Patryk przegiął, tak po prostu. Zachował się jak zwykły burak. Małecki może Kazkowi Moskalowi buty nosić - nie dorasta mu do pięt pod względem czysto piłkarskim nie mówiąc już o osobowości.

Adios Mały - rozwijaj się i strój fochy gdzie indziej.
Odpowiedz cytując