|
Ciekawie się wiosna zaczyna.
Śląsk - dobrze grał, ale tylko dobrze. Za to Ruch zaskakuje na plus.
Spodziewałem się, że Lech pojedzie z Bełchatowem, dobrze, że u buków nie stawiam kasy, bo stawiałem również na Widzew.
Tylko szkoda, że Lechia żydków nie obiła, tylko remis.
Pobożne życzenie mam, aby jutro Wisła wygrała, a Legia zmoczyła.
|