Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18658
Stary 18.02.2012, 20:15
Ciekawie się wiosna zaczyna.
Śląsk - dobrze grał, ale tylko dobrze. Za to Ruch zaskakuje na plus.
Spodziewałem się, że Lech pojedzie z Bełchatowem, dobrze, że u buków nie stawiam kasy, bo stawiałem również na Widzew.

Tylko szkoda, że Lechia żydków nie obiła, tylko remis.

Pobożne życzenie mam, aby jutro Wisła wygrała, a Legia zmoczyła.
Odpowiedz cytując