Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1023
Stary 18.02.2012, 19:58
Wie ktoś może jaki jest grafik walk i transmisje z obu gal? Czy tylko po sieci pozostaje?
Nie mam coś weny do szukania dzisiaj.


eidt. ok, już wiem, Polsat i Polsat Sport - ale grafiku dalej nie mam
Ostatnio edytowane przez Kocur : 18.02.2012 o godz. 20:18.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując