Wyświetl pojedynczy post
makan18
Junior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16260
Stary 18.02.2012, 19:57
Można wybaczyć słabszą formę, jeżeli zawodnik haruje na boisku i oddaje serce dla drużyny. Można wybaczyć niedojrzałe zachowanie jeżeli ktoś popełni 1-2 raz błąd, przyzna się do tego i odpokutuje dając drużynie jeszcze więcej. Tylko ile razy ktoś może strzelać fochy, być obrażonym na cały świat, gdy wina leży tylko i wyłącznie po jego stronie. W tamtym meczu drużyna grała bardzo dobre, a po wejściu Ilieva zagraliśmy najlepszy fragment w całym meczu. Przywiązanie do klubu, powinno się przede wszystkim manifestować na boisku.
Tylko jeden klub, kocham aż po grób... TS WISŁA KRAKÓW


Odpowiedz cytując