spartan napisał(a):

Jestem też za inteligentny żeby dać się wmanewrować w tego typu rozważania, które średnio pasują do rzeczywistości.
Grają u nas tacy a nie inni piłkarze ponieważ w klubie brak pieniędzy. To nie jest tak, ze stać nas na o wiele lepszych - niestety nie.
Pisałem już, że problem jest prosty: czy Wiśle opłaca się oddawać Małeckiego za darmo? Czy jego ewentualny następca przyjdzie za darmo i będzie zarabiał mniej (mniejsza o to czy będzie lepszy, bo tu zawsze na dwoje babka wróżyła)?
Uważam, że odpowiedź na oba pytania brzmi "nie".