wolfy napisał(a):

|
Jeżeli twierdzisz, że Patryk nie wyróżnia się niczym na plus... Nie ma raczej sensu dyskutować.
|
Oni wolą jak wyróżnia się Jaliens, który zarabia kilkakrotnie więcej kasy, a gra na poziomie Kowalskiego (z całym szacunkiem dla niego).
Problem Małeckiego jest złożony. Po pierwsze jego głupota, po drugie niedocenienie przez klub jego wkładu do zespołu.
Był taki moment gdzie Patryk zasługiwał na podwyżkę. Co prawda teraz gra słabo ale wina leży po obu stronach.
No chyba, że wam nie przeszkadza to, że taki Jaliens zarabia nieporównywalną kasę w stosunku do tego co zarabia Małecki.