Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
fabio
Member
Od: 08.2005
Offline
#
16256
18.02.2012, 19:50
Co tu dużo pisać. Chłopaczek nic nie gra, a czegoś takiego jak szacunek to on nie zna. MESA czeka tam go na 5 kolejek, a jak nie pomoże to aut.On jest pracownikiem jak zwykły Kowalski w zwykłym zakładzie pracy, wiec można go zwolnić!!!!! Tyle!
fabio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fabio
Znajdź inne posty napisane przez fabio