Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18645
Stary 18.02.2012, 19:46
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Matko Bosko Przenajswietsza, jesli ten Slask zostanie mistrzem to bedzie to najslabszy mistrz od czasow Zaglebia Lubin. Slask jest liderem bo jest solidny, czyli nie przegrywa z ogorkami. Tylko tyle. Jak na moje to ten zespol jest dwie klasy gorszy od Legii, Wisly i... Polonii. Tzn. w momencie gdy te trzy zespoly graja na 100%. to z zadnym z nich Slask nie ma zadnych szans. Pewnie do tego grona dolaczylby jeszcze Lech, ale to... pod warunkiem ze zatrudni trenera a nie Bakera
Ja wiem ze liga europejska to inna motywacja, ale... porownywac czwartkowa gre Wisly do gry dzisiejszego Slaska, to tak jak porownywac dzisiejsza Benfice do dzisiejszego Sportingu Lizbona. Przepasc i kilometr przestrzeni...
poczekajmy z ocenami do jutra,zobaczymy czy Legia i Wisła udowodnią czwartkowe formy
Odpowiedz cytując