Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16255
Stary 18.02.2012, 19:44
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
coś mi sie wydaje że prędko go nie zobaczymy na boisku. no ale pożyjemy zobaczymy. trochę mu bije, a szkoda bo taki charakterny zawodnik jest potrzebny Wiśle.
Charakterny to jest Sobol, czy nawet Czarek Wilk. "Nie nazywajmy szamba perfumerią".
Odpowiedz cytując