St Yabol napisał(a):

|
coś mi sie wydaje że prędko go nie zobaczymy na boisku. no ale pożyjemy zobaczymy. trochę mu bije, a szkoda bo taki charakterny zawodnik jest potrzebny Wiśle.
|
Charakterny to jest Sobol, czy nawet Czarek Wilk. "Nie nazywajmy szamba perfumerią".