|
Ciężki zawodnik ten nasz Patryk ale mimo wszystko bardzo go szanuję. Ma ciężki charakter jak mu się coś nie podoba to to pokazuje ale za parę rzeczy wszyscy powinniśmy mu podziękować, szczególnie teraz gdy nie wiadomo co z nim będzie po sezonie albo nawet jutro.
|