|
Biorąc rzecz z normalnościa - czyli tym co chcemy osiągnąć zbliżając się do zagranicznych klubów - Małecki powinien zostać wydalony dyscyplinarnie już co najmniej 2 razy.
Oczywiście nie mowię żeby spierdalał z Wisły, daje tylko przykład. Nie róbcie z niego Boga.
|