Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16242
Stary 18.02.2012, 19:21
Dosyc mam tego teatru z tym "malym" dzieckiem, chyba uwaza sie za wielka gwiazde... Moim zdaniem ten debil NIE powinnien dostac drugiej szansy i powinni sie jego pozbyc jak najszybciej! Na boisku nic nie wnosi do gry a poza boiskiem robi tylko problemy.
Odpowiedz cytując