|
Dosyc mam tego teatru z tym "malym" dzieckiem, chyba uwaza sie za wielka gwiazde... Moim zdaniem ten debil NIE powinnien dostac drugiej szansy i powinni sie jego pozbyc jak najszybciej! Na boisku nic nie wnosi do gry a poza boiskiem robi tylko problemy.
|