Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18640
Stary 18.02.2012, 19:18
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Skandaliczne to sędziowanie na razie, a widzę 3 minuty drugiej połowy.

Ruch gra naprawdę super Mogą namieszać w tym sezonie jeszcze.
No nieźle pogrywają niebiescy - będą ciężkim przeciwnikiem, jeśli utrzymają zbliżoną formę przez całą rundę.
A Śląsk - chyba mentalnie zostali w szatni i za parę minut się obudzą, bo nie chce mi się wierzyć ze są tak fatalnie przygotowani fizycznie - od początku drugiej połówki stoją, a nie grają.
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując