!!IRIVER!! napisał(a):

Skandaliczne to sędziowanie na razie, a widzę 3 minuty drugiej połowy.
Ruch gra naprawdę super Mogą namieszać w tym sezonie jeszcze.
|
No nieźle pogrywają niebiescy - będą ciężkim przeciwnikiem, jeśli utrzymają zbliżoną formę przez całą rundę.
A Śląsk - chyba mentalnie zostali w szatni i za parę minut się obudzą, bo nie chce mi się wierzyć ze są tak fatalnie przygotowani fizycznie - od początku drugiej połówki stoją, a nie grają.