Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16237
Stary 18.02.2012, 19:18
....a panowie ogarnijcie się wszyscy ! Nie mówię że Mały jest do dupy i powinien zaraz być sprzedany, ale nie twierdze również że bije na głowę naszą ligę. Typowy rzemieślnik, ot co.

Można mieć szacunek do klubu i barw, można mieć Wisłę w sercu, ale Patryk tak naprawdę jej nie ma. Przykra sprawa dla wielu, ale niestety tak nie jest. Szacunek do klubu, a poprzez to również do trenera, kibiców, barw czy nawet legend trzeba mieć i w radości i w gniewie. A jak w gniewie działa Patryk wiemy chyba wszyscy.

Naprawdę nie można go mieszać z błotem, ale też nie wychwalać pod niebiosa i usprawiedliwiać jego zachowania. Niektórzy robią z niego drugą legendę - przypominam że legendą nie zostaje się tylko przez mecze, ale cale życie i zachowanie poza stadionem. A brak szacunku dla trenera jest dla mnie czymś czego nigdy nie powinno się okazać.

Odpowiedz cytując