szachmat napisał(a):

|
Bardziej za to że coś mu się udało, że coś osiągnął, ten "cham z Suwałk" itp itd.
|
A cóż on takiego osiągnął? Kopacz jakich wielu, nawet w Wiśle nigdy niczym szczególnym się nie wyrózniał. Byli i są lepsi - z Polski, z zagranicy, młodsi, starsi, katolicy, żydzi. Cała masa lepszych kopaczy niż Patryk Mazur...
Tyle że to "swój chłop", parę sloganów pod publiczke rzuci i dla części to wystarcza. To, że w wolnej chwili pokazuje legendzie przez duże L naszego klubu, że ma go w dupie, to już tylko taki mało znaczący niuans.