Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16236
Stary 18.02.2012, 19:12
szachmat napisał(a):Wyświetl post
Bardziej za to że coś mu się udało, że coś osiągnął, ten "cham z Suwałk" itp itd.
A cóż on takiego osiągnął? Kopacz jakich wielu, nawet w Wiśle nigdy niczym szczególnym się nie wyrózniał. Byli i są lepsi - z Polski, z zagranicy, młodsi, starsi, katolicy, żydzi. Cała masa lepszych kopaczy niż Patryk Mazur...

Tyle że to "swój chłop", parę sloganów pod publiczke rzuci i dla części to wystarcza. To, że w wolnej chwili pokazuje legendzie przez duże L naszego klubu, że ma go w dupie, to już tylko taki mało znaczący niuans.
Odpowiedz cytując