Wyświetl pojedynczy post
szachmat
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16232
Stary 18.02.2012, 19:07
Powiem jeszcze jedno, rozmawiałem z kibicem z E. Mocno podzielającym krytyczne podejście do Patryka. I co on mówi, że jak siedzi na E to to jest główny temat rozmów, temat jechania po nim jako gówniarzu, nie dziwi mnie to tak naprawdę że to się tak nakręca.

Bo afery się nakręcają właśnie w ten sposób, loża szyderców przesiadła się z dawnego A na nową trybunę i rozlewa się to coraz bardziej po stadionie.

O Patryka jestem spokojny, bo na ewentualnym odejściu nie straci. A czy straci SSA, sądzę że tak.
Odpowiedz cytując