|
Powiem jeszcze jedno, rozmawiałem z kibicem z E. Mocno podzielającym krytyczne podejście do Patryka. I co on mówi, że jak siedzi na E to to jest główny temat rozmów, temat jechania po nim jako gówniarzu, nie dziwi mnie to tak naprawdę że to się tak nakręca.
Bo afery się nakręcają właśnie w ten sposób, loża szyderców przesiadła się z dawnego A na nową trybunę i rozlewa się to coraz bardziej po stadionie.
O Patryka jestem spokojny, bo na ewentualnym odejściu nie straci. A czy straci SSA, sądzę że tak.
|