Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18639
Stary 18.02.2012, 19:06
Skandaliczne to sędziowanie na razie, a widzę 3 minuty drugiej połowy.

Ruch gra naprawdę super Mogą namieszać w tym sezonie jeszcze.
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 18.02.2012 o godz. 19:12.
Odpowiedz cytując