aNouc napisał(a):

|
Czemu o nich nie piszecie ? Grają większe gówno a zarabiają 5-krotnie więcej od Małeckiego.
|
Podaj mi ten zacny przykład gracza w 11-nastce , który gra tak samolubnie i ma tyle strat.
PS. Nie mówimy tu tylko o graniu , ale także o zachowaniu poza boiskiem .