Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16222
Stary 18.02.2012, 18:59
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Czemu o nich nie piszecie ? Grają większe gówno a zarabiają 5-krotnie więcej od Małeckiego.
Podaj mi ten zacny przykład gracza w 11-nastce , który gra tak samolubnie i ma tyle strat.

PS. Nie mówimy tu tylko o graniu , ale także o zachowaniu poza boiskiem .
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując